| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| حداکثر حجم محصول | 10 لیتر |
|---|---|
| چرخه خشک | 700 PC/H |
| قطر پیچ | 80 میلی متر |
| نسبت L/D پیچ | 24 لیتر در روز |
| قدرت پیچ درایو | 30 کیلو وات |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |