| شماره مدل | ABLD100 |
|---|---|
| طول عمر ماشین | > 20 سال |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| حداکثر حجم محصول | 120 لیتر |
| نیروی بستن | 600KN |
| حداکثر حجم محصول | 5 لیتر 8 لیتر |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| زمان گارانتی | 1 سال |
| طول عمر ماشین | > 20 سال |
| سیستم کنترل پاریسون | m00g 200 امتیاز |
|---|---|
| سیستم کنترل رایانه میکرو | وسیع |
| کنترل کننده دما | وسیع |
| رله کمکی | امرون |
| کنتاکتور | شنایدر |
| پلاستیک پردازش شده | PET |
|---|---|
| Neck Diameter(mm) | 38 mm |
| Bottle Volume(ml) | 2000 ml |
| Application | Plastic Bottle, PET Bottles |
| نام تجاری | Dawson |
| پلاستیک پردازش شده | PET |
|---|---|
| قطر گردن (میلی متر) | 38 میلی متر |
| حجم بطری (ml) | 2000 میلی لیتر |
| کاربرد | بطری پلاستیکی، بطری های PET |
| نام تجاری | Dawson |
| متریال مناسب | pe.pp ، pvc ، ps ، petg ، بنابراین |
|---|---|
| حداکثر حجم | 200 میلی لیتر/500 میلی لیتر |
| ظرفیت خروجی | 2000 ~ 2500 قطعه در ساعت |
| اندازه | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| وزن | 8.2 تن |
| حجم محصول مناسب | 100-120 لیتر |
|---|---|
| قطر پیچ | 100MM |
| خروجی (کیلوگرم در ساعت) | 320 کیلوگرم در ساعت |
| صنایع قابل استفاده | کارخانه تولید |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| حفره قالب | فولاد ضد زنگ S136H با کیفیت بالا |
|---|---|
| لبه های برش | فولاد ضد زنگ S136H با کیفیت بالا |
| بشقاب گردنی | مواد ژاپنی DC53 |
| عملیات حرارتی به | HRC62 |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی در جعبه های چوبی |
| نیروی بستن | 600 Kn |
|---|---|
| حجم مناسب محصول | 100-120 لیتر |
| قطر پیچ | 100 میلی متر |
| علامت تجاری | داوسون |
| شماره ایستگاه | مجرد |
| شماره مدل | ABLD100 |
|---|---|
| طول عمر ماشین | > 20 سال |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| حداکثر حجم محصول | 120 لیتر |
| نیروی بستن | 600KN |