| Max. حداکثر Product volume حجم محصول | 25L |
|---|---|
| خلاصه کنید | فولاد آلیاژی درجه بالا ، تغذیه مرکزی |
| موتور اکسترودر | 30 کیلو وات موتور زیمنس |
| کاربرد | بطری ها ، شیشه ها ، قوطی های جری ، گالن ها ، ظروف |
| مرگ سر | تک سر |
| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
|---|---|
| آرم سفارشی شده | بله |
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
| نیروی انسانی مورد نیاز است | اپراتور 1~2 |
| خدمات مهندسی | مهندسان می توانند برای آموزش نصب به کارخانه مشتری مراجعه کنند |
| تنظیم خودکار | با Deflashing خودکار |
|---|---|
| ایستگاه | ایستگاه تک یا دو ایستگاه |
| مرگ سر | یک سر یا دو سر |
| قابل نشستن | بطری 0 ~ 5 لیتر |
| Max. حداکثر Product volume حجم محصول | 5L |
| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
|---|---|
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
| نیروی انسانی مورد نیاز | اپراتور 1~2 |
| خدمات مهندسی | مهندسان می توانند برای آموزش نصب به کارخانه مشتری مراجعه کنند |
| تجهیزات کمکی | ما به مشتریان کمک می کنیم تا ماشین آلات کمکی با برندهای معروف را خریداری کنند |
| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
|---|---|
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
| نیروی انسانی مورد نیاز | اپراتور 1~2 |
| خدمات مهندسی | مهندسان می توانند برای آموزش نصب به کارخانه مشتری مراجعه کنند |
| تجهیزات کمکی | ما به مشتریان کمک می کنیم تا ماشین آلات کمکی با برندهای معروف را خریداری کنند |
| Clamping force | 2700 KN |
|---|---|
| Injection weight | 1006g (PET) |
| Space between tie bar | 570*570mm |
| Mould thickness | 200~550mm |
| Platen stroke | 540mm |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50HZ |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |