| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 30 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| بازرسی خروجی ویدیویی | ارائه شده است |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| پلاستیک پردازش شده | PP، HDPE، ABS، PVC، PE، EVA، PE/PP، HDPE/PP |
| محل تولید | چین |
| ویدیوی خروجی-بازرسی | ارائه شده است |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| پلاستیک پردازش شده | PP، HDPE، ABS، PVC، PE، EVA، PE/PP، HDPE/PP |
| محل مبدا | چین |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| نوع پردازش | نوع پیوسته |
|---|---|
| شماره های سر | 2 |
| لایه های سر | 1 |
| فاصله مرکز | 160 میلی متر، 180 میلی متر یا سفارشی |
| متریال مناسب | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU و غیره |
| بازرسی خروجی ویدیویی | ارائه شده است |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، گیربکس، موتور، دنده، پمپ |
| پلاستیک پردازش شده | PE، PP، PVC، PETG، ABS، EAV |
| محل تولید | جیانگ سو، چین |
| نوع محصول | قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| نسبت L/D پیچ | 30:1 |
| موتور درایو هیدرولیک (اصلی) | 42 کیلو وات |
| توان کل ماشین | 360 کیلو وات |
| ظرفیت تولید | 20-25 عدد در ساعت |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| پردازش پلاستیک | PP ، HDPE ، PC ، ABS ، PVC ، PE ، ABS / PP ، PE / PP ، HDPE / PP |
|---|---|
| مصرف هوا (متر مکعب در دقیقه) | 0.8 مترمربع در دقیقه |
| زمان تحویل | 60 روز |
| تولید | دستگاه قالب گیری اکستروژن hdpe |
| قدرت پیچ درایو | 55 کیلو وات |