| Max. حداکثر Product Volume حجم محصول | 30 لیتر |
|---|---|
| برنامه بیشتر | بشکه های روغن پلاستیکی، ظروف، قوطی جری، بشکه ها |
| نوع اکستروژن | نوع تجمع |
| کنترل پاریسن | Moog 100 امتیاز |
| موتور هیدرولیک | سروو موتور |
| پلاستیک پردازش شده | PET |
|---|---|
| سبک | افقی |
| فاصله بین میله های کراوات (عرض) (میلی متر) | 680 میلی متر |
| فاصله بین میله های کراوات (ارتفاع) (میلی متر) | 680 میلی متر |
| ظرفیت پلاستیک سازی (گرم در ثانیه) | 580 |
| ولتاژ | 380V/3PH/50HZ، 220V/380V، 380V/50HZ، 380v، سفارشی |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| ابعاد (L*W*H) | 2000*1200*1800 میلی متر |
| کاربرد | بطری |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 220v/380v |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| کاربرد | بطری |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی آنلاین |
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال، 12 ماه |
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
|---|---|
| نیروی انسانی مورد نیاز | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| پلاستیک پردازش شده | PP، PE، PC، PS، COC |
| شرایط. شرط | جدید |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن، قالب گیری ضربه ای کششی، دستگاه قالب گیری ضربه ای کششی |
| کاربرد | بطری، مخزن آب، قوطی جری، قوطی جری، اسباب بازی |
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
|---|---|
| نیروی انسانی مورد نیاز | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| خودکار | تمام اتوماتیک |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری تزریقی، قالب دمنده تزریقی |
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
|---|---|
| نیروی انسانی مورد نیاز | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| ضمانتنامه | 12 ماه |
| خودکار | تمام اتوماتیک |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری تزریقی، قالب دمنده تزریقی |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |