| برنامه های کاربردی | بطری های پلاستیکی کوچک 5 تا 1 لیتری |
|---|---|
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی تزریقی |
| رنگ ظاهر ماشین | 1~2 اپراتور |
| خدمات دیگر | مشاوره آنلاین 24 ساعته (پاسخ سریع) |
| نیروی انسانی مورد نیاز | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| خدمات پس از فروش | پشتیبانی آنلاین |
|---|---|
| نام محصول | ماشین قالب گیری دمشی |
| بطری مناسب | بطری نوشیدنی |
| کلمات کلیدی | دستگاه دمیدن حیوانات خانگی اتوماتیک |
| نوع | ماشین های دمنده اتوماتیک |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| بازرسی خروجی ویدیویی | ارائه شده است |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| پلاستیک پردازش شده | PP، HDPE، ABS، PVC، PE، EVA، PE/PP، HDPE/PP |
| محل تولید | چین |
| حجم بطری (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| کاربرد | بطری |
| صنایع قابل استفاده | تعمیرگاه ماشین آلات |
| اجزای اصلی | موتور، PLC |
| نوع | قالب گیری ضربه ای برای حیوانات خانگی |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.3 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 65 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| محصولات پلاستیکی | لوازم آرایشی پلاستیکی ، بطری های مورد نیاز روزانه از 5 میلی لیتر تا 1 لیتر |
|---|---|
| جلد | 5ml به 1000ml |
| اتوماسیون | کامل اتوماتیک |
| محل سرویس محلی | چین ، عربستان سعودی ، کلمبیا ، آفریقای جنوبی ، پاناما |
| جزئیات بسته بندی | Blow molding machine are packed with plastic film; دستگاه قالب گیری ضربه ای با فیلم پلاستی |