| شماره مدل | DSB120 |
|---|---|
| ظرفیت های خروجی | 18 ~ 25 PCS / H |
| نسبت L / D پیچ | 28 L / D |
| زمان تحویل | 50 ~ 100 روز |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| Max. حداکثر Product Volume حجم محصول | 5 L |
|---|---|
| قطر پیچ | 65 میلی متر |
| نسبت L/D پیچ | 24 لیتر در روز |
| قدرت پیچ درایو | 18.5 کیلو وات |
| ظرفیت گرمایش پیچ | 5-6 کیلو وات |
| Max. حداکثر Mould Size اندازه قالب | 1700mm*1800mm |
|---|---|
| Max. حداکثر product volume حجم محصول | 1200 لیتر |
| متریال مناسب | HDPE/HMWHDPE |
| موتور درایو هیدرولیک (اصلی) | 42 کیلو وات |
| نیروی بستن | 2200KN |
| خروجی (کیلوگرم در ساعت) | 100 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| ولتاژ | 440V/415V/380V/220V |
| جریان آب | 100 لیتر در دقیقه |
| Max. حداکثر Product volume حجم محصول | 25L |
|---|---|
| خلاصه کنید | فولاد آلیاژی درجه بالا ، تغذیه مرکزی |
| موتور اکسترودر | 30 کیلو وات موتور زیمنس |
| کاربرد | بطری ها ، شیشه ها ، قوطی های جری ، گالن ها ، ظروف |
| مرگ سر | تک سر |
| Max. حداکثر Product volume حجم محصول | 25L |
|---|---|
| مرگ سر | تک سر |
| خلاصه کنید | فولاد آلیاژی درجه بالا ، تغذیه مرکزی |
| قابل نشستن | بطری 20L 25L |
| موتور اکسترودر | 30 کیلو وات موتور زیمنس |
| شماره مدل | ABLB65I |
|---|---|
| ایستگاه | دو ایستگاه دوتایی |
| Max. حداکثر product volume حجم محصول | 5 لیتر |
| سیستم بستن | نوع چسباندن سیستم |
| متریال مناسب | HDPE، PP، PVC، PS، PETG، LDPE |
| مدل شماره | DMB1000L |
|---|---|
| Max. حداکثر product volume حجم محصول | 900 لیتر |
| اندازه مکان نمایشگاه | فیلیپین |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| وزن (t) | 65 |
| ظرفیت های خروجی | 18 ~ 25 PCS / H |
|---|---|
| زمان تحویل | 50 ~ 100 روز |
| شماره مدل | DSB120 |
| خدمات پس از فروش | مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| نسبت L / D پیچ | 28 L / D |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| گزارش تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| ولتاژ | 440V/415V/380V/220V |
| جریان آب | 100 لیتر در دقیقه |