| برنامه های کاربردی | بطری های پلاستیکی کوچک 5 تا 1 لیتری |
|---|---|
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی تزریقی |
| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
| خدمات دیگر | مشاوره آنلاین 24 ساعته (پاسخ سریع) |
| خط تولید کامل | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| برنامه های کاربردی | بطری های پلاستیکی کوچک 5 میلی لیتر تا 1 لیتر |
|---|---|
| نوع قالب | قالب گیری ضربه ای تزریقی |
| اجزای اصلی | گیربکس ، مخزن تحت فشار ، پمپ ، چرخ دنده ، بلبرینگ ، موتور ، موتور ، PLC ... |
| پردازش پلاستیک | PP ، ABS ، HDPE ، PVC ، PPR ، PE ، HDPE/PP ، ABS/PP ، PE/PP |
| جزئیات بسته بندی | Blow molding machine are packed with plastic film; دستگاه قالب گیری ضربه ای با فیلم پلاستی |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کاربرد | بطری |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 30 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 30 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 30 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| قدرت موتور اکسترودر (کیلووات) | 22 کیلو وات |
|---|---|
| اندازه صفحه قالب (ارتفاع) (میلی متر) | 420mm گلوله های Extrusion دمیدن قالب گیری ماشین |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| نکات کلیدی فروش | آسان برای کار |
| صنایع قابل استفاده | کارخانه تولیدی، کارخانه غذا و نوشیدنی، مزارع، F |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، موتور، دنده، پمپ |
| درخواست | مدل های پلاستیکی ، طبل های آب ، جعبه خنک کننده |
| موتور | سروو موتور |
| کنترل PLC | میتسوبیشی ژاپنی |