| موتور درایو | 45 کیلو وات |
|---|---|
| کاربرد | مدل های پلاستیکی ، طبل آب ، جعبه خنک کننده |
| موتور | سرو موتور |
| کنترل PLC | میتسوبیشی ژاپنی |
| ابعاد ماشین | 6.8 * 3.3 * 5 |
| قدرت موتور اکسترودر (کیلووات) | 22 کیلو وات |
|---|---|
| اندازه صفحه قالب (ارتفاع) (میلی متر) | 420mm گلوله های Extrusion دمیدن قالب گیری ماشین |
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، دنده |
| نکات کلیدی فروش | آسان برای کار |
| صنایع قابل استفاده | کارخانه تولیدی، کارخانه غذا و نوشیدنی، مزارع، F |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 300L |
| فشار آب خنک کننده | 0.3 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 180 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی فیلم |
|---|---|
| متریال مناسب | HDPE، PP، PVC، PS، PETG، LDPE |
| قدرت گرمایش سر | 5.7 کیلووات |
| مشخصات | ABLB65I |
| شرایط | جدید |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |