| موتور درایو | 45 کیلو وات |
|---|---|
| کاربرد | مدل های پلاستیکی ، طبل آب ، جعبه خنک کننده |
| کنترل PLC | میتسوبیشی ژاپنی |
| شماره مدل | ABLD100 |
| ابعاد ماشین | 6.8 * 3.3 * 5 |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کاربرد | تخت مهدکودک |
| قطر پیچ | 40 میلی متر |
|---|---|
| سرعت پیچ | 0-190 دور در دقیقه |
| ظرفیت تزریق نظری | 238cm3 |
| فشار تزریق | 174 مگاپاسکال |
| Max. حداکثر Hydraulic Pressure فشار هیدرولیکی | 140 کیلوگرم بر سانتی متر |
| شماره مدل | IBM35D |
|---|---|
| برنامه بیشتر | بطری شیر و ماست |
| کانکتور شیر پنوماتیک | والکوا |
| خط کش های الکترونیکی | ایتالیا جفران |
| کاربرد | قطره چکان، بطری دارو، بطری شیمیایی |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کلمات کلیدی | با سرعت بالا اتوماتیک |
|---|---|
| استفاده | بطری 200ml 2000ml ~ |
| استفاده | ساخت بطری پلاستیکی |
| نام محصول | دستگاه ساخت بطری گردن گسترده |
| نوع ماشین | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
| برنامه | بطری پت، شیشه، قوطی... |
|---|---|
| نوع قالب گیری دمشی | تزریق کشش ضربه |
| ولتاژ | با توجه به کشور مشتری |
| وضعیت | جدید |
| جزئیات بسته بندی | Machine are packed with plastic film; دستگاه با فیلم پلاستیکی بسته بندی شده است. au |
| ابعاد (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
|---|---|
| نیروی بستن | 80KN |
| اتوماسیون | تمام اتوماتیک |
| وزن (کیلوگرم) | 5000 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | Machine are packed with plastic film; دستگاه با فیلم پلاستیکی بسته بندی شده است. au |
| اجزای اصلی | موتور، PLC |
|---|---|
| نیروی بستن | 80 کیلونی |
| قطر پیچ | 40 میلی متر |
| تست ماشین آلات | ارائه شده است |
| جزئیات بسته بندی | Machine are packed with plastic film; دستگاه با فیلم پلاستیکی بسته بندی شده است. au |