| زمان چرخه | 21.6 ثانیه |
|---|---|
| تولید | 16000 عدد در روز |
| طراحی لایه | طراحی لایه دوگانه |
| مواد قالب | P20، 2316، S136H، آلومینیوم با مس بریلیم. |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن، قالب گیری ضربه ای کششی، دستگاه قالب گیری ضربه ای کششی |
| کاربرد | بطری، مخزن آب، قوطی جری، قوطی جری، اسباب بازی |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن، قالب گیری ضربه ای کششی، دستگاه قالب گیری ضربه ای کششی |
| کاربرد | بطری، مخزن آب، قوطی جری، قوطی جری، اسباب بازی |
| خودکار | آره |
|---|---|
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال، 24 ماه |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن |
| کاربرد | بطری، مخزن آب، قوطی جری، قوطی جری |
| پلاستیک پردازش شده | PE، PP، HDPE، PVC |
| ولتاژ | 220v/380v |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| کاربرد | بطری |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور، پشتیبانی آنلاین |
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال، 12 ماه |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| کاربرد | بطری، پزشکی، آرایشی، آفت کش ها |
|---|---|
| تایپ کنید | قالب گیری تزریقی تمام اتوماتیک |
| نام | دستگاه دمنده اتوماتیک، فروش داغ دستگاه قالب گیری دمشی تزریق بطری پلاستیکی، دستگاه قالب گیری ضربه ای |
| نام محصول | دستگاه قالب گیری بادی تزریق بطری پلاستیکی چند لایه رو به پایین |
| پلاستیک پردازش شده | PP، PE، PC، PS، PVC |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |