| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.6 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 100 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| ایستگاه | دو ایستگاه |
|---|---|
| شماره سر جان | 1/2/3/4 |
| Max. حداکثر product volume حجم محصول | نوع چسباندن سیستم |
| سیستم هیدرولیک | 68 کیلونی |
| متریال مناسب | HDPE، PP |
| شماره مدل | ABLB75II |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 180 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| ویژگی شرکت | سازنده |
| روزهای تحویل | 55 روز |
| شماره مدل | ABLB75II |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 180 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| روزهای تحویل | 55 روز |
| شماره مدل | ABLB75II |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 180 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| روزهای تحویل | 55 روز |
| حداکثر قطر محصول | 50-150 میلی متر |
|---|---|
| فشار تزریق | 25-280MPa |
| سرعت تزریق | 0-200mm/s |
| قدرت گرمایش | 7-15 کیلو وات |
| حجم تزریق | 2-100 سانتی متر مکعب |
| شماره مدل | ABLD100 |
|---|---|
| نسبت L / D پیچ | 25 L / D |
| وزن | 22.5 تن |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| طول عمر ماشین | > 20 سال |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |