| متریال مناسب | pe.pp ، pvc ، ps ، petg ، بنابراین |
|---|---|
| حداکثر حجم | 200 میلی لیتر/500 میلی لیتر |
| ظرفیت خروجی | 2000 ~ 2500 قطعه در ساعت |
| اندازه | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| وزن | 8.2 تن |
| شماره مدل | ABLB75II |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 180 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| روزهای تحویل | 55 روز |
| شماره مدل | ABLB75II |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 180 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| روزهای تحویل | 55 روز |
| Max. حداکثر Product Volume حجم محصول | 1 گالن |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 400 ~ 600 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 45 میلی متر |
| قدرت پیچ درایو | 10 کیلووات |
| ظرفیت گرمایش پیچ | 2.6 کیلووات |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| اجزای اصلی | PLC، موتور، بلبرینگ، گیربکس، موتور، دنده، پمپ |
| سیستم بستن | تغییر نوع سیستم بستن |
| خلاصه کنید | فولاد آلیاژی با عیار بالا، تغذیه مرکزی |
| موتور اکسترودر | موتور 30 کیلووات زیمنس |
| قطر پیچ | 40 میلی متر |
|---|---|
| سرعت پیچ | 0-190 دور در دقیقه |
| ظرفیت تزریق نظری | 238cm3 |
| فشار تزریق | 174 مگاپاسکال |
| Max. حداکثر Hydraulic Pressure فشار هیدرولیکی | 140 کیلوگرم بر سانتی متر |