| تولید - محصول | لوازم خانگی، قالب دمنده |
|---|---|
| حالت شکل دهی | دمیدن قالب |
| مواد قالب | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| دونده | داغ سرد |
| حفره | یکی یا بیشتر |
| مواد پلاستیکی | PP، PS، PC، ABS |
|---|---|
| تولید - محصول | لوازم خانگی، قالب دمنده |
| حالت شکل دهی | دمیدن قالب |
| مواد قالب | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| رنگ | سفارشی |
| مواد قالب | 45#، 50#، P20، H13، 718، 2738، NAK80، S136، SKD61 و غیره |
|---|---|
| خاموش شدن خودکار | سیستم خاموش کننده خودکار ارائه شده است |
| تجهیزات | CNC، ماشین تراش، EDM، سیم برش، حفاری و غیره |
| تولید - محصول | محصول خانگی، قالب دمنده |
| حالت شکل دهی | قالب دمنده، قالب پریفرم |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50HZ |
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
|---|---|
| نیروی انسانی مورد نیاز | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| ضمانت | 12 ماه |
| پلاستیک پردازش شده | PP، PE، PC، PS، COC |
| شرایط | جدید |
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| خودکار | تمام اتوماتیک |
| نیروی بستن | 100-500 KN |
| سکته مغزی اجکتور | 50-150 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| برنامه های کاربردی | بطری های پلاستیکی کوچک 5 تا 1 لیتری |
|---|---|
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی تزریقی |
| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
| خدمات دیگر | مشاوره آنلاین 24 ساعته (پاسخ سریع) |
| خط تولید کامل | ما خط تولید کاملی مانند دربندی و پر کردن را ارائه می دهیم |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |