| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| شماره مدل | ABLB75II |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 180 عدد در ساعت |
| قطر پیچ | 75 میلی متر |
| صفت شرکت | شرکت تولید کننده |
| روزهای تحویل | 55 روز |
| نوع قالب گیری دمشی | دستگاه قالب گیری دمشی اکستروژن |
|---|---|
| حداکثر اندازه برنامه | 5 لیتر |
| فشار آب خنک کننده | 0.3 مگاپاسکال |
| مصرف آب | 65 لیتر در دقیقه |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| دونده | دونده داغ\ دونده سرد |
|---|---|
| حالت شکل دهی | دمیدن قالب |
| مواد قالب | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| مواد پلاستیکی | PET، PP، PS، PC، ABS |
| نام | قالب دمنده بطری پلاستیکی برای بطری آب |
| مشخصات | ABLB90-30L |
|---|---|
| نام | جری می تواند ماشین قالب گیری را منفجر کند |
| موتور اکسترودر | 30 کیلو وات موتور زیمنس |
| خلاصه کنید | فولاد آلیاژی درجه بالا ، تغذیه مرکزی |
| کاربرد | بطری ها ، شیشه ها ، قوطی های جری ، گالن ها ، ظروف |
| خط تولید کامل | خط کامل، نه تنها قالب، بلکه تمام ماشین آلات پلاستیکی مورد نیاز شما. |
|---|---|
| مواد قالب | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| نام | قالب دمنده بطری پلاستیکی برای بطری آب |
| خدمات دیگر | مشاوره آنلاین 24 ساعته (پاسخ سریع) |
| دونده | دونده داغ\ دونده سرد |
| تولید - محصول | محصول خانگی، قالب دمنده |
|---|---|
| زندگی قالب | 250000-300000 شات |
| مواد قالب | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| نام محصول | قالب دمنده پلاستیکی یک لیتری، قالب تزریق بطری پلاستیکی PP/PET/PE |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی در جعبه های چوبی |
| مواد قالب | 45#، 50#، P20، H13، 718، 2738، |
|---|---|
| حفره | حفره های متعدد در دسترس است |
| تجهیزات | CNC، ماشین تراش، EDM، سیم برش، حفاری و غیره |
| لوگو سفارشی شده | آره |
| خط تولید کامل | خط کامل، نه تنها قالب، بلکه تمام ماشین آلات پلاستیکی مورد نیاز شما. |