| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
|---|---|
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
| نیروی انسانی مورد نیاز | اپراتور 1~2 |
| خدمات مهندسی | مهندسان می توانند برای آموزش نصب به کارخانه مشتری مراجعه کنند |
| تجهیزات کمکی | ما به مشتریان کمک می کنیم تا ماشین آلات کمکی با برندهای معروف را خریداری کنند |
| رنگ ظاهر ماشین | قابل تنظیم |
|---|---|
| نمونه های ارائه شده | نمونه بطری را پس از آزمایش قالب برای تأیید ارائه دهید |
| نیروی انسانی مورد نیاز | اپراتور 1~2 |
| خدمات مهندسی | مهندسان می توانند برای آموزش نصب به کارخانه مشتری مراجعه کنند |
| تجهیزات کمکی | ما به مشتریان کمک می کنیم تا ماشین آلات کمکی با برندهای معروف را خریداری کنند |
| شماره مدل | ABLB65I |
|---|---|
| ایستگاه | دو ایستگاه دوتایی |
| Max. حداکثر product volume حجم محصول | 5 لیتر |
| سیستم بستن | نوع چسباندن سیستم |
| متریال مناسب | HDPE، PP، PVC، PS، PETG، LDPE |
| شماره مدل | ABLB65I |
|---|---|
| ایستگاه | دو ایستگاه دوتایی |
| Max. حداکثر product volume حجم محصول | 2 لیتر |
| سیستم بستن | نوع چسباندن سیستم |
| متریال مناسب | HDPE، PP، PVC، PS، PETG، LDPE |
| حجم قسمت توخالی | 10 تا 30 لیتر |
|---|---|
| صنایع قابل اجرا | کارخانه تولید |
| سیستم بستن | تغییر نوع سیستم بستن |
| مواد مناسب | HDPE، PP، PVC، PS، PETG، LDPE |
| مصرف هوا (m³/mi | 1 متر مکعب در دقیقه |
| زمان چرخه | 21.6 ثانیه |
|---|---|
| تولید | 16000 عدد در روز |
| طراحی لایه | طراحی لایه دوگانه |
| مواد قالب | P20، 2316، S136H، آلومینیوم با مس بریلیم. |
| طول عمر قالب | > 1,000,000 چرخه |
| کاربرد | بطری نوشیدنی ، بطری روغن |
|---|---|
| خودکار | تمام اتوماتیک |
| خدمات فنی | 24 ساعت / 365 روز آنلاین |
| کنترل شده توسط | PLC |
| سیلندر بسته شدن و باز کردن قالب | فستو |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | بله |
| گارانتی | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |