| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| ولتاژ | 380V/3PH/50Hz |
| حجم بطری (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| کاربرد | بطری |
| صنایع قابل استفاده | تعمیرگاه ماشین آلات |
| اجزای اصلی | موتور، PLC |
| نوع | قالب گیری ضربه ای برای حیوانات خانگی |
| خروجی | 600BPH |
|---|---|
| قالب | 1 حفره |
| ولتاژ | با توجه به درخواست مشتری |
| ابعاد ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| وزن | ۵۰۰ کیلوگرم |
| خروجی | 800bh |
|---|---|
| قالب | 1 حفره |
| ولتاژ | با توجه به درخواست مشتری |
| ابعاد (L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| وزن | 500 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| خودکار | آره |
| ضمانتنامه | 1 سال، یک سال |
| نوع قالب گیری دمشی | قالب گیری دمشی اکستروژن، قالب گیری ضربه ای کششی، دستگاه قالب گیری ضربه ای کششی |
| کاربرد | بطری، مخزن آب، قوطی جری، قوطی جری، اسباب بازی |
| برنامه | بطری نوشیدنی، بطری روغن |
|---|---|
| خودکار | تمام اتوماتیک |
| خدمات فنی | 24 ساعت / 365 روز آنلاین |
| کنترل شده توسط | PLC |
| قالب گیری سیلندر بسته و باز | فستو |
| کاربرد | بطری نوشیدنی ، بطری روغن |
|---|---|
| خودکار | تمام اتوماتیک |
| خدمات فنی | 24 ساعت / 365 روز آنلاین |
| کنترل شده توسط | PLC |
| سیلندر بسته شدن و باز کردن قالب | فستو |
| ولتاژ | 380V/3PH/50HZ، 220V/380V، 380V/50HZ، 380v، سفارشی |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| ابعاد (L*W*H) | 2000*1200*1800 میلی متر |
| کاربرد | بطری |
| خدمات پس از فروش ارائه شده است | مهندسین در دسترس برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| موتور درایو | 45 کیلو وات |
| کاربرد | مدل های پلاستیکی ، طبل آب ، جعبه خنک کننده |
| پردازش پلاستیک | HDPE |
| کلید واژه ها | ماشین قالب گیری ضربه اکستروژن اتوماتیک |